Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Чистотіл (Фітосвечі 10 шт)

Чистотіл (Фітосвечі 10 шт)
Новий
Чистотіл (Фітосвечі 10 шт)

Короткий опис

Упаковка - 10 шт. Фітотерапевтичні властивості і дія: призначений для ефективного відновлення захисних функцій організму і активізації обмінних реакцій. Містить ефірні масла, алкалоїди, органічні кислоти, сапоніни, аротін, флавоноїди, аскорбінову кислоту, дубильні речовини, хелідоновую кислоту. Ефективне протизапальну, болезаспокійливу, протигрибковий. Володіє імуномодулюючими властивостями; протирадіаційного..
128.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 751-4
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 751-4

Упаковка - 10 шт.

Фітотерапевтичні властивості і дія: призначений для ефективного відновлення захисних функцій організму і активізації обмінних реакцій.
Містить ефірні масла, алкалоїди, органічні кислоти, сапоніни, аротін, флавоноїди, аскорбінову кислоту, дубильні речовини, хелідоновую кислоту.
Ефективне протизапальну, болезаспокійливу, протигрибковий. Володіє імуномодулюючими властивостями; протирадіаційного і протипухлинну активність. Пригнічує ріст пухлин, затримує метастазування. Застосовується для впливу на слизову оболонку і на весь організм.

Показання до застосування :

гепатопротектор;

жовчогінну, спазмолітичну, болезаспокійливу, фунгі- і бактеріостатичну дію;

сечогінний і проносний;

онкопротектор;

дерматологія (рак шкіри, псоріаз, туберкульоз шкіри) .

Спосіб застосування та дози: за призначенням лікаря ректально, вагінально по 1 фітосвечке 1 раз в день.

Рекомендується приймати за схемою: 10 днів прийом, 5 днів перерва і ще раз, 10 днів прийом, 5 днів перерва.

Курс: 1 місяць.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3