Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Кальціо-біол (90 шт)

Кальціо-біол (90 шт)
Кальціо-біол (90 шт)

Короткий опис

«Кальціо-біол» Форма випуску: таблетки . Дієтична добавка до раціону харчування. «Кальціо-біол» - комплексний фітопрепарат, призначений для усунення кальцієвої недостатності і забезпечення цілісності та зростання кісткової тканини; має загальнозміцнювальну, що регулює вплив на фосфорно-кальцієвий обмін; запобігає втрати кальцію в кістках, зубах і волоссі, алергічні прояви і судоми; є биодоступной формо..
114.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 436
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 436

«Кальціо-біол»

Форма випуску: таблетки .

Дієтична добавка до раціону харчування.


«Кальціо-біол» - комплексний фітопрепарат, призначений для усунення кальцієвої недостатності і забезпечення цілісності та зростання кісткової тканини; має загальнозміцнювальну, що регулює вплив на фосфорно-кальцієвий обмін; запобігає втрати кальцію в кістках, зубах і волоссі, алергічні прояви і судоми; є биодоступной формою кальцію для організму; бере участь в синтезі колагену, гормонів, процесах згортання крові, фагоцитозі, функціонуванні клітин.

склад: кальцій лимоннокислий, кульбаба, натрію поліфосфат, магній оксид, селену оксид, аскорбінова кислота, вітамін D.

«Кальціо-біол» розроблений як загальнозміцнюючий засіб, сприяє нормалізації мінерального обміну в організмі, є додатковим джерелом кальцію; для профілактики і використання в комплексному застосуванні при захворюваннях пов`язаних з нестачею кальцію в організмі. Переоцінити роль кальцію в життєдіяльності організму людини важко. З елементів-металів кальцій є головним, не тільки в кількісному, але і в функціональному відношенні. Основним його місцем накопичення служить кісткова система. Кальцій в організмі виконує безліч функцій: бере участь в процесах ми¬шечного скорочення, механізмах секреції гормонів, клітинної рецепції, регуляції активності багатьох ферментів, процесі згортання крові.

Початкові ознаки дефіциту кальцію в організмі: напруженість, дратівливість, погане волосся, нігті, зуби. Недолік кальцію позначається і на м`язах, сприяючи їх спазму і відчуття затікання, аж до судомних нападів (тетанія). Характерні тремор рук (судомна готовність), нічні м`язові судоми; ранкові судоми по типу гипокалиемических. До них відносяться і спазми кишечника, які називають спастичний коліт або спастичним запором. Надалі розвивається остеопороз. Кальцій присутній в крові завжди, і якщо він не надходить з харчовими добавками і їжею, то вимивається з кісток. Це проявляється болями в кістках, в м`язах. Збільшується ризик переломів при самих незначних навантаженнях, найнебезпечніший і найбільш частий з яких - перелом шийки стегна. Дефіцит кальцію сприяє розвитку атеросклерозу, артрозу, остеохондрозів, гіпертонії. Дефіцит кальцію і магнію погіршує перебіг алергічних заболеваній.Лімоннокіслий кальцій, сама розчинна і добре засвоюється форма кальцію. Застосування лімоннокіслого кальцію не дає відкладення в нирках у вигляді каменів, тому дана форма кальцію безпечна для здоров`я.

Лимоннокислий кальцій хороший при захворюваннях сечовивідних проток. Він зрушує pH сечі в лужну сторону, тим самим створюючи несприятливе середовище для розвитку статевих інфекцій і запалень.

Кульбаба містить тараксацин, тараксастерол, тараксол, фітостерини, інулін, холін (В4), нікотинову кислоту, нікотинамід, смоли, віск, жирне масло, слиз і ін. Має здатність покращувати функціональний стан печінки і жовчовивідних шляхів, підсилює вироблення жовчі, приплив її до жовчного міхура і сприяє поліпшенню скоротливої функції жовчного міхура. Чинить детоксикаційну, сечогінний, антиоксидантну дію, зменшує гіперсекреція інсуліну, знижує рівень холестерину в крові.

Магній є природним і фізіологічним партнером кальцію, по-перше, конкуруючи з ним на всіх рівнях клітини і в процесі всмоктування в кишечнику. Дефіцит іонів магнію може сприяти збільшенню входу іонів кальцію. Надлишок кальцію може зменшувати всмоктування і засвоєння магнію і навпаки, так як у них загальна система транспорту в кишечнику. По-друге, магній відіграє важливу роль у контролі за захопленням іонів кальцію, його зберіганням і розподілом в гладких міоцитах судин. На тлі гипомагниемии знижується виведення кальцію з цитоплазми і його розподіл в клітинних структурах.

Основна функція вітаміну D - сприяти засвоєнню організмом кальцію, регулювати фосфорно-кальцієвий обмін. Присутність вітаміну D необхідно також для згортання крові, нормального росту кісток, тканин, роботи серця, регулювання діяльності нервової системи. Вітамін С - потужний антиоксидант. Відіграє важливу роль в регуляції окислювально-відновних процесів, бере участь в синтезі колагену і проколагену, обміні фолієвої кислоти та заліза, а також синтезі стероїдних гормонів і катехоламінів. Регулює згортання крові, нормалізує проникність капілярів, необхідна для кровотворення, має протизапальну і протиалергічну дію. Вітамін С є чинником захисту організму oт наслідків стресу. Підсилює репаративні процеси, збільшує стійкість до інфекцій. Зменшує ефекти впливу різних алергенів.

Натрію поліфосфат відноситься до полімерів фосфорної кислоти. Необхідний для життєдіяльності кожного організму, будучи компонентом внутрішньоклітинних реакцій. Неможливий процес згортання крові без участі полифосфата натрію. Саме ця речовина відіграє важливу роль у виробленні тромбоцітов.Ізвестно, що селен є потужним імуностимулюючу і канцеростатичним агентом, що володіє широким спектром впливів на здоров`я людини. Немає іншого мінералу, який був би настільки життєво важливий для наших антиокислювальних захисних механізмів.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• порушення розвитку опорно-рухового апарату, включаючи рахіт;

• остеохондрозі, коксоартроз;

• переломах кісток;

• парадонтозе;

• атеросклерозі;

• алергічних захворюваннях;

• судомах;

• для поліпшення якості волосся, зубів, кісток.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 5,0 г, вуглеводи - 14,89 г, жири - 0,94 м

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 72.

Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 г.

Термін придатності продукту: 24 місяці

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51945 від 20.05..2011г. №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації по телефону: +38(097)861-08-83

www.biolika.pp.ua

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3