Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Різне

ВІВАТ гігієнічна рідина (100 мл)
Новий Уточнюйте ціну Немає в наявності
Бренд: Биолика
ВІВАТ - високоефективне, лікувальний, гігієнічний і косметичний засіб для зовнішнього застосування, що володіє широким спектром антимікробної активності і вираженим антигрибковим. Антивірусним, знеболюючим і дезодорує дією. Затримує ріст грампозитивних (стафілокок і ант..
0.00 грн.
Бренд: Биолика
Екстракт Сосна-Лимон (30 мл) Екстракт "Сосна-лимон" - має протизапальну, імуномодулюючу, бактерицидну дію. Зменшує в`язкість мокротиння і покращує її виділення; рекомендований для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхолегеневої системи (бр..
135.00 грн.
Люкон Люцерна (Фітосвечі 10 шт)
Новий Популярний
Бренд: Биолика
Упаковка - 10 шт Фітотерапевтичні властивості і дія: призначений для ефективного відновлення захисних функцій організму і активізації обмінних реакцій. Містить амінокислоти, моносахара, вуглеводи, уроновие кислоти, гумінові речовини, флавоноїди, ліпіди, мікроелем..
78.00 грн.
Бренд: Биолика
Фіточай «Кришталевий» (сечогінний) На основі багатовікових традицій застосування лікарських трав, розроблена колекція фіточаїв серії «Рідна природа». Кожна композиція фіточаю включає в себе від семи до десяти компонентів. Основа складання зборів - гармонійне поєднання т..
107.00 грн.
Фіточай Очищуючий (75 гр)
Новий Популярний
Бренд: Биолика
Фіточай «Очищуючий» (для нормалізації кишкової флори) На основі багатовікових традицій застосування лікарських трав, розроблена колекція фіточаїв серії «Рідна природа». Кожна композиція фіточаю включає в себе від семи до десяти компонентів. Основа складання зборів - ..
91.00 грн.
Фіточай Царський/для чоловіків/(75 гр)
Новий Популярний
Бренд: Биолика
Фіточай «Царський» (чоловічий) На основі багатовікових традицій застосування лікарських трав, розроблена колекція фіточаїв серії «Рідна природа». Кожна композиція фіточаю включає в себе від семи до десяти компонентів. Основа складання зборів - гармонійне поєднання тр..
83.00 грн.
Хондроітин-біол (60шт)
Новий Популярний
Бренд: Биолика
ХОНДРОІТІН_БІОЛ Сhondroitin sulfate форма випуску: 60 таблеток по 0,5 гр. Дієтична добавка до раціону харчування склад: хондроитинсульфат, що містить низькомолекулярні фракції, одержувані з хряща лососевих риб. Суглоби забезпечують рухливість нашого організму. ..
434.00 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3