Софора японська (Фітосвечі 10 шт)

Софора японська (Фітосвечі 10 шт)

Короткий опис: Упаковка - 10 шт Склад: 0,5 г порошку софори японської "Еконіка", 0,05 г натурального масляного екстракту гарбуза, поліетиленоксид до 1,3 г. Фітотерапевтічіск... Подробнее
Вага: 50г
Доставим оперативно
Любой вариант оплаты
Гибкая система скидок!

Упаковка - 10 шт

Склад: 0,5 г порошку софори японської "Еконіка", 0,05 г натурального масляного екстракту гарбуза, поліетиленоксид до 1,3 г.

Фітотерапевтічіскіе властивості і дія: призначена для ефективного відновлення захисних функцій організму і активізації обмінних реакцій.
Фитосвечи ефективні в боротьбі з ламкістю кровоносних судин і внутрішніми кровотечами різного походження (для зупинки або з метою профілактики). Сприяють зниженню артеріального тиску у гіпертоніків. Мають бактерицидні властивості відносно золотистого стафілокока і кишкової палички. Протинабрякова, ранозагоювальну дію. Для профілактики гіпо- та авітамінозу Р, при захворюваннях, які супроводжуються підвищенням проникності судин (геморагічні діатези, капіляротоксикози, променева хвороба, септичний ендокардит, ревматизм, гломерулонефрози, алергічні захворювання). Профілактичний засіб проти інсульту, атеросклерозу, при геморої і інвазії гельмінтами, трофічних ураженнях шкіри, псоріазі. Використовують як легкий снодійного. Застосовується для впливу на слизову оболонку і на весь організм.

Показання до застосування :

гіпертонія, стенокардія, безсоння, головні болі, ламкість стінок судин , серцебиття, тромбофлебіт;

діабет, виразка шлунка і 12-палої кишки, внутрішні кровотечі , виразковий коліт, гастрит, панкреатит, туберкульоз легенів, захворювання печінки, нирок;

ерозія шийки матки, міома, фіброміома, клімакс.

Спосіб застосування: за призначенням лікаря ректально, вагінально по 1 фітосвечі 1 раз в день.

< em> Рекомендується приймати за схемою: 10 днів прийом, 5 днів перерва і ще раз, 10 днів прийом, 5 днів перерва.

Курс: 1 місяць.

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити

Популярные Запросы

Фитосорб (25 гр)
Крем-гель для вен "Лошадиная Сила" (75 мл)
Крем-бальзам от трещин на стопах и пятках (10 мл)
Релаксо-биол (90 шт)
Моно-биол Шлемник (90 шт)
Орех (Фитосвечи 10 шт)