Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Еспарцет (Фітосвечі 10 шт)

Еспарцет (Фітосвечі 10 шт)
Новий
Еспарцет (Фітосвечі 10 шт)

Короткий опис

Упаковка - 10 шт. МІСТИТЬ: ферменти, вуглеводи (9, 6%), білки (4,4%); рослинні жири (1,5%); клітковина (5,4%); вітаміни групи В, РР, Е; м/е цинк, селен, залізо, кобальт. Використовується при еректильної дисфункції (статеве безсилля) як засіб, що підсилює статеву діяльність чоловіків, і для відновлення якості ерекції. Для підтримки активного фізичного та розумового стану, подолання втоми, депресії. Застосовується..
78.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 751-11
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 751-11

Упаковка - 10 шт.

МІСТИТЬ: ферменти, вуглеводи (9, 6%), білки (4,4%); рослинні жири (1,5%); клітковина (5,4%); вітаміни групи В, РР, Е; м/е цинк, селен, залізо, кобальт.

Використовується при еректильної дисфункції (статеве безсилля) як засіб, що підсилює статеву діяльність чоловіків, і для відновлення якості ерекції. Для підтримки активного фізичного та розумового стану, подолання втоми, депресії. Застосовується для впливу на слизову оболонку і на весь організм.

Спосіб застосування
- при хронічних захворюваннях статевих органів, при яких відзначається зниження вироблення тестостерону, порушення ерекції;
- підвищення потенції, статевого потягу і сексуальної витривалості;
- посилення повноти і яскравості оргастических відчуттів;
- профілактика і допоміжна терапія желче- і сечокам`яної хвороби;
- фригідність;
- маткові кровотечі у жінок;
- в комплексній терапії простатиту і аденоми передміхурової залози;
- гіпотонія; нейроциркуляторна дистонія за гіпотонічним типом; при загальному ослабленні функцій організму (астенія, перевтома, неврастенія), в реабілітації після перенесених важких захворювань і операцій.

СПОСІБ ВЖИВАННЯ: За призначенням лікаря, бажано після проведення очищувальних процедур, ректально; дорослим по 1 фітосвечі 1 раз в день (краще перед сном або вранці). Іншим віковим категоріям - за рекомендацією лікаря.

Курс лікування або профілактики - 1 місяць. Приймати по схемі: 10 днів - прийом, 5 днів - перерва.

РЕКОМЕНДАЦІЇ : Найбільший терапевтичний результат досягається на тлі носіння устілок Еконіка.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ : може підвищувати артеріальний тиск; при гіпертонічній хворобі слід застосовувати з обережністю.

Протипоказання: при підвищеній нервовій збудливості, безсонні; судомному синдромі; вираженому атеросклерозі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3