Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Блог RSS-канал

17 Jul УНІВЕРСАЛЬНА АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА - «ЖИТТЯ БЕЗ ПАРАЗИТІВ» !!!
admin 1 506
Як з'ясували дослідження останніх років, найбільшої шкоди здоров'ю приносять множинні ПАРАЗИТИ, що населяють організм людини і тварин та продукти їх життєдіяльності. Люди, часом, роками лікуються від ..
17 Jul ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ'Я НИРОК?
admin 0 280
С наступлением холодов очень важно позаботиться о здоровье наших почек. Переохлаждение и ОРВИ – основная причина пиелонефрита. Все вирусы, в том числе грипп, вызывают понижение иммунитета. Эта их особ..
17 Jul БЕРЕЖИТЬ СЕРЦЕ!
admin 0 308
Серце - це один з найважливіших органів нашого організму і справжнє диво природи! Тільки протягом доби серце скорочується близько ста тисяч разів, щоб перекачати майже сім тисяч літрів крові. Зазвичай..
17 Jul ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД ВІРУСІВ?
admin 0 452
З настанням зими повсюдно поширюються вірусні інфекції. Вони легко передаються від людини до людини і можуть викликати респіраторні захворювання різної тяжкості. Шляхи передачі вірусів -повітряний-кра..
17 Jul Суглоби ПІД захистом!
0 461
Давня тибетська мудрість говорить: «Сильні кістки і гнучкі суглоби гарантують довге і повноцінне життя ».Наші суглоби - це складна система, що складається з хрящів, зв'язок, сухожиль і м'язів. Як і бу..
17 Jul ЕФЕКТИВНІ СПОСОБИ ПРОФІЛАКТИКИ ОНКОЗАХВОРЮВАНЬ
admin 0 449
Вчені до цих пір сперечаються над питанням - як уберегтися від раку або вилікувати його. За останні 100 років кількість хворих зросла вдвічі. На сьогоднішній день, завдяки численним дослідженням,  мож..
17 Jul ПОРА ЧИСТИТИ ОРГАНІЗМ!
admin 0 572
В процесі  зашлакування організму, людина проходить сім етапів, придбаючи на цьому шляху тисячі хвороб. Шлаки, які засмічують людський організм, мають ендогенне і екзогенне походження. Ендогенні речов..
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3