Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

ВІВАТ гігієнічна рідина (100 мл)

ВІВАТ гігієнічна рідина (100 мл)
Новий
ВІВАТ гігієнічна рідина (100 мл)

Короткий опис

ВІВАТ - високоефективне, лікувальний, гігієнічний і косметичний засіб для зовнішнього застосування, що володіє широким спектром антимікробної активності і вираженим антигрибковим. Антивірусним, знеболюючим і дезодорує дією. Затримує ріст грампозитивних (стафілокок і антракоїдів) бактерій, дріжджоподібних грибків роду Кандіда і іншої патогенної мікрофлори. ВІВАТ є слабкий водний розчин неорганічних полімерних з`єдна..
165.00 грн.
Ціна в бонусних балах: 200
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 357
  • Артикул: 357

ВІВАТ - високоефективне, лікувальний, гігієнічний і косметичний засіб для зовнішнього застосування, що володіє широким спектром антимікробної активності і вираженим антигрибковим. Антивірусним, знеболюючим і дезодорує дією.
Затримує ріст грампозитивних (стафілокок і антракоїдів) бактерій, дріжджоподібних грибків роду Кандіда і іншої патогенної мікрофлори.

ВІВАТ є слабкий водний розчин неорганічних полімерних з`єднань, з додаванням натуральних ефірних масел. Виготовляється по біоенергоінформаційної технології з використанням чистої води, володіє високим біоенергетичним потенціалом.

Не містить спирт, не викликає роздратуванням шкірного покриву, не залишає плям на шкірі і одязі.

ВІВАТ - екологічно чистий і інформаційно активний препарат. Численні дослідження, проведені в інститутах і клініках Києва, Дніпра, Запоріжжя та інших міст. Підтвердили, що ВІВАТ з успіхом застосовують при лікуванні шкірно-венерологічних, гінекологічних, отоларингологічних, стоматологічних та інших захворювань, викликаних ураженнями слизових і шкірних покривів людини.

ВІВАТ за багатьма основними показниками перевершує вітчизняні та зарубіжні аналоги. < br/>
Препарат запатентований як засіб для лікування захворювань шкірних і слизових покривів. Технологія виготовлення препарату має «ноу-хау».

Показання до застосування:

- дрібні порізи і садна;
- сонячні та термічні опіки 1 і 2 ступеня;
- обмороження, пролежні, гематоми;
- при гострих і хронічних тонзилітах, ангінах, при запаленні слизових під час ГРЗ і ГРВІ;
- при гаймориті і синуситах;
- захворювання сечостатевих шляхів;
- стоматити та інші захворювання слизової оболонки порожнини рота;
- вугрі;
- висока пітливість;
- алергічні висипання, герпес, ураження шкіри після укусів ос, бджіл і ін .насекомих.

Широкий спектр дії ВІВАТ дає йому право бути названим «аптечкою в одному флаконі» і бути необхідним засобом допомоги для кожної сім`ї.

Препарат дерматологічно тестований.

Протипоказання не виявлені.

Форма випуску: в полімерних флаконах об`ємом 100 мл, з розпилювачем.

Термін придатності: 1 рік з дня ізготолвенія.

Виробник ПНВП «ІВАС »Запоріжжя.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3