Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Хондроітин-біол (60шт)

Хондроітин-біол (60шт)
Новий Гарячий
Хондроітин-біол (60шт)

Короткий опис

ХОНДРОІТІН_БІОЛ Сhondroitin sulfate форма випуску: 60 таблеток по 0,5 гр. Дієтична добавка до раціону харчування склад: хондроитинсульфат, що містить низькомолекулярні фракції, одержувані з хряща лососевих риб. Суглоби забезпечують рухливість нашого організму. А адже багато хто з нас відчувають біль при ходьбі і труднощі при спробі підняти руку або ногу, розвернутися або присісти. Близько 30%людей стикаються..
434.00 грн.
Ціна в бонусних балах: 200
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 101
  • Артикул: 101

ХОНДРОІТІН_БІОЛ

Сhondroitin sulfate

форма випуску: 60 таблеток по 0,5 гр.

Дієтична добавка до раціону харчування

склад: хондроитинсульфат, що містить низькомолекулярні фракції, одержувані з хряща лососевих риб.

Суглоби забезпечують рухливість нашого організму. А адже багато хто з нас відчувають біль при ходьбі і труднощі при спробі підняти руку або ногу, розвернутися або присісти. Близько 30%людей стикаються з патологією суглобів. Крім людей похилого віку, в групі ризику ті, кому слабкі зчленування кісток дісталися «у спадок», а також спортсмени, робітники, які страждають ожирінням, цукровим діабетом та іншими хронічними захворюваннями.

Остеоартроз - широко поширене захворювання, що зустрічається приблизно у 10%населення земної кулі. Серед осіб 50 років і старше майже половина має ознаки цього захворювання. Новий напрямок в лікуванні остеоартрозу засноване на застосуванні хондропротекторов - природних компонентів хрящового міжклітинної речовини (хондроітінасульфат, глюкозаміну сульфат і гіалуронова кислота).

Хондроітин відноситься до полімерних сульфатованих мукополісахаридів. Ця речовина входить до складу суглобової рідини, сполучної тканини і хряща. Синтезується хрящової тканиною суглобів. Недостатній вміст хондроітітнсульфата призводить до дегенеративних процесів опорно-рухового апарату.

Чому хондроитинсульфат важливий для суглобів?

Для суглобів хондроитинсульфат є незамінним компонентом. При його дефіциті розвиваються структурні зміни хрящів. У патологічний процес втягуються хрящові прокладки, які грають амортизирующую і стабілізуючу роль. Руйнування суглоба супроводжується запальними процесами в тканинах, які знаходяться близько суглобових зчленувань. Хондроітінсульфат є найсильнішим хондропротектором, в результаті його застосування відбуваються такі процеси:

- стимуляція хондроцітамі міжклітинної речовини хрящової тканини;

- заміщення або заповнення суглобової рідини;

- гальмування дії лізосомальних ферментів, які сприяють руйнуванню кісток і хряща;

- активація синтезу гіалуронової кислоти, яка відповідає за в`язкість синовіальної рідини і еластичність зв`язкового апарату;

- зміцнення сполучнотканинних структур;

- збереження рідини в товщі хряща;

- поліпшення рухливості зчленувань;

- гальмування утворення фібринових згустків в мікросудинах синовіальної сумки.

Важливо! Доведено, що хондроитинсульфат знімає запальний процес і має знеболюючий ефект. Це значно знижує фармакологічну навантаження на організм під час терапії нестероїдними медикаментами, забезпечує амортизацію при русі.

Переваги ондроітінсульфата, що містить низькомолекулярні фракції, одержувані з хряща лососевих риб полягає в тому , що низькомолекулярні фракції хондроітінсульфата майже повністю всмоктуються в шлунково-кишковому тракті, зберігаючи свою структуру, і вбудовуються в хрящову тканину.

Хондроітин - це не тільки структурний компонент хряща, це «мастило» для суглобів, яка рятує організм від нестачі білкових з`єднань. Препарати з хондроїтином попереджають розвиток хвороби. Вони акумулюють сили організму для «власного виробництва» хрящової тканини. Вживання цих препаратів спрямована на досягнення стабільної ремісії і, звичайно, збереження суглобів в здоровому і рухливому стані. Препарати хондроитина особливо показані при недостатньому надходженні хондроітінсульфата з їжею. При виключенні з раціону продуктів тваринного походження (хрящі, шкіра, кістки) рекомендують приймати хондроитинсульфат в таблетках. В якості профілактики артрозу для суглобів хондроитинсульфат приймають при зміні гормонального фону під час клімаксу. Рекомендують приймати в якості добавки при важких фізичних навантаженнях, порушеннях обміну речовин, людям в літньому віці. Важкоатлетам, а також людям з високими навантаженнями на суглоби необхідно приймати спортивне харчування з хондроітінсульфата. Аміносахаридом забезпечують еластичність і міцність зв`язкового апарату, перешкоджають стирання суглобових поверхонь.

Використання хондроітінсульфата вирішує відразу кілька проблем:

- зменшується навантаження на суглоби;

- збільшується протизапальний ефект;

- тканину хрящів набуває здатності переносити підвищене навантаження;

- стабільною стає ремісія;

- кісткова тканина набуває нормального іонно-каталітичний обмін кальцію; гіалуронова кислота повертається до норм природного вироблення;

- здорові тканини набувають захист від поширення хвороби;

- уповільнює темпи і силу розвитку остеохондрозу.

Цікаво! Тривалий прийом препаратів з хондроітінсульфата не тільки покращує стан суглобів, а й уповільнює всмоктування жирів в кишечнику, за рахунок чого сприяє нормалізації ваги. У людей, схильних до ожиріння, спостерігалося зниження ліпідів і холестерину в крові. За рахунок знеболюючого дії хондроитинсульфат допомагає скоротити дозу анальгетика при вираженому больовому синдромі.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

- міжхребцевої грижі початкової або запущеної стадії;

- остеопорозі у жінок в період менопаузи та інші формах патології у чоловіків;

- остеоартрозі з ураженням великих суглобових з`єднань і яскраво вираженим больовим синдромом;

- артриті і поліартриті запущеної ступеня;

- остеохондрозі різних відділів хребетного стовпа;

- ревматоїдному артриті з вираженою клінічною картиною;

- освіті остеофитов при важких ураженнях кісткової тканини;

- травматичних ушкодженнях кінцівок або позвоночног про стовпа;

- подагрі в початковій стадії без освіти тофусов безпосередньо в суглобової сумці або поблизу неї.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 1 таблетке- 2 рази після їжі. Профілактичний курс застосування - 30 днів. Лікувальний курс від 3 до 6 місяців. Прийом препарату доцільно поєднувати з продуктами що містять Вітамін С (смородина, петрушка, червоний і зелений солодкий перець, брокколі, чорна редька, ківі, апельсин, лимон). Вітамін С має істотне значення для синтезу і підтримки колагену, найбагатшого протеїну в тілі людини. Колаген складає близько 35%загального вмісту протеїнів в організмі. Його сполучні фібрили знаходяться в шкірі, суглобах, сухожиллях, хрящах, кістках, кровоносних судинах, кишечнику і в міжхребцевих дисках, а також в рогівці і в м`язах.

протипоказання: дітям до 15 років, вагітним і годуючим груддю жінкам. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не виявлені.

Термін придатності продукту: 24 місяці

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/+51945 від 20.05.2011 р №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016 р.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації по телефону +38(097)861-08-83

Сайт www.biolika.pp.ua

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3