Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Спориш (Фітосвечі 10 шт)

Спориш (Фітосвечі 10 шт)
Новий
Спориш (Фітосвечі 10 шт)

Короткий опис

Упаковка - 10 шт Фітотерапевтічесіке властивості і дія: призначений для ефективного відновлення захисних функцій організму і активізації обмінних реакцій. Містить дубильні речовини, аскорбінову кислоту, флавоноїди (авікуларін і ін.), кумарини (кополетін, умбеліферон), сапоніни, каротин, сполуки кремнієвої кислоти, гіркоти, смоли, слизу, полісахаридних комплекс, залізо, віт. До і ін. Ефективне загальнозміцнююч..
78.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 751-7
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 751-7

Упаковка - 10 шт

Фітотерапевтічесіке властивості і дія: призначений для ефективного відновлення захисних функцій організму і активізації обмінних реакцій.
Містить дубильні речовини, аскорбінову кислоту, флавоноїди (авікуларін і ін.), кумарини (кополетін, умбеліферон), сапоніни, каротин, сполуки кремнієвої кислоти, гіркоти, смоли, слизу, полісахаридних комплекс, залізо, віт. До і ін.
Ефективне загальнозміцнюючу дію при нервовому виснаженні; підвищує життєвий тонус після перенесених захворювань і в літньому віці; активізує згортання крові. Володіє терпкою, кровоспинну, протизапальну, ранозагоювальну, антимікробну, протигнильним і сечогінну дію. Перешкоджає каменеутворення, полегшує наслідки видалення сечових каменів в післяопераційному періоді. Зменшує кровоточивість слизових оболонок, помірно знижує кров`яний тиск.

Показання до застосування:

хронічні захворювання сечовивідних шляхів, особливо при супутніх порушеннях мінерального обміну;

запалення слизової оболонки шлунка і кишечника;

виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки;

гепатопротектор;

в комплексному лікуванні туберкульозу ;

прискорює післяпологову інволюцію матки і лікування фіброміоми, при гиперменорее, маткових кровотечах у післяпологовий і післяабортний періоди;

залізодефіцитна анемія внаслідок тривалих ювенільних маткових кровотеч і кровотеч в післяпологовому і клімактеричному пер иоде.

Спосіб застосування: за призначенням лікаря ректально, вагінально по 1 фітосвечі 1 раз в день.

Рекомендується приймати за схемою: 10 днів прийом, 5 днів перерва і ще раз, 10 днів прийом, 5 днів перерва.

Курс: 1 місяць.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3