Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Композиція активована (Фітосвечі 10 шт)

Композиція активована (Фітосвечі 10 шт)
Новий
Композиція активована (Фітосвечі 10 шт)

Короткий опис

Упаковка - 10 шт Фітотерапевтичні властивості і дія: призначена для ефективного відновлення захисних функцій організму і активізації обмінних реакцій. Містить амінокислоти, моносахара, вуглеводи, уроновие кислоти, гумінові речовини, флавоноїди, ліпіди, мікроелементи, водорозчинні солі металів. Ефективне кровоспинний, болезаспокійливий, жарознижуючий засіб. Володіє імуномодулюючими властивостями; протирадіацій..
92.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 751-8
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 751-8

Упаковка - 10 шт

Фітотерапевтичні властивості і дія: призначена для ефективного відновлення захисних функцій організму і активізації обмінних реакцій.
Містить амінокислоти, моносахара, вуглеводи, уроновие кислоти, гумінові речовини, флавоноїди, ліпіди, мікроелементи, водорозчинні солі металів.
Ефективне кровоспинний, болезаспокійливий, жарознижуючий засіб. Володіє імуномодулюючими властивостями; протирадіаційного активністю. Застосовується для впливу на слизову оболонку і на весь організм.

Показання до застосування:
проктологія (геморой, тріщини заднього проходу, проктити, сігмоідіти);
гінекологія (вульвовагиніти, аднексити, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки, фіброміоми матки) ;
сексопатологія (посилення лібідо і потенції);
можливе застосування в онкології як додатковий засіб в комплексному лікуванні при обов`язковому призначення та спостереженні фахівців онкологів.

Спосіб застосування: за призначенням лікаря ректально, вагінально по 1 фітосвечі 1 раз в день.

Рекомендується приймати за схемою: 10 днів прийом, 5 днів перерва і ще раз, 10 днів прийом, 5 днів перерва.

Курс: 1 місяць.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3