Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Щітонорм-біол (90 шт)

Щітонорм-біол (90 шт)
Новий
Щітонорм-біол (90 шт)

Короткий опис

«Щітонорм-біол» Alpinia galanga L., Saccharina latissima, Glycyrrhíza glábra, Bídens tripartíta Форма випуску: 90 таблеток по 0,4 гр. Дієтична добавка до раціону харчування "Щітонорм-біол" - комплексний фітопрепарат, який надає загальнозміцнюючу, дезінтоксикаційну, седативну, протизапальну дію; нормалізує функцію щитовидної залози; який регулює обмін речовин. «Щітонорм-біол» зміцнює нервову систему; зменшує алерг..
126.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 458
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 458

«Щітонорм-біол»
Alpinia galanga L., Saccharina latissima, Glycyrrhíza glábra, Bídens tripartíta
Форма випуску: 90 таблеток по 0,4 гр.
Дієтична добавка до раціону харчування

"Щітонорм-біол" - комплексний фітопрепарат, який надає загальнозміцнюючу, дезінтоксикаційну, седативну, протизапальну дію; нормалізує функцію щитовидної залози; який регулює обмін речовин. «Щітонорм-біол» зміцнює нервову систему; зменшує алергічні реакції, знижує нервову збудливість, відновлює саморегуляцію організму, зменшує ризик розвитку пухлинних процесів в щитовидній залозі.

Склад: корінь перстачу, слані ламінарії, корінь солодки, трава череди.

Розроблено для профілактики і в комплексному лікуванні захворювань щитовидної залози. Щитовидна залоза, як ендокринний орган, що виробляє гормони, є тонким регулятором багатьох процесів в нашому організмі. Вона бере активну участь в регуляції обміну речовин. Робота щитовидної залози настільки важлива, що при порушенні її функції наступають збої в роботі інших органів і систем. Це, в першу чергу: гормональні розлади жіночої статевої сфери, порушення роботи кори надниркових залоз, шлунково-кишкового тракту, нервової і серцево - судинної систем, обміну речовин.

Щитовидна залоза регулює і мінеральний обмін в організмі. На території України на 70%недостатній вміст йоду в питній воді та грунті. Відповідно, і в продуктах харчування, вирощених на таких грунтах, знижений вміст йоду, що вимагає додаткового введення в раціон йодовмісних добавок.

Перстач біла це унікальне за змістом мікро- і макроелементів рослина застосовувалося в народній медицині ще в XVIII столітті - перстачем білої переважно виліковували різні захворювання щитовидної залози. У кореневій частині перстачу містяться срібло, залізо, мідь, алюміній, нікель, вісмут, кобальт, йод, магній, цинк, лантан, літій, бор, селен та інші мінерали, амінокислоти, крохмаль, глікозиди і дубильні речовини, які сприяють поліпшенню роботи багатьох систем і органів людини. Клінічно підтверджено високу терапевтичну ефективність коренів перстачу в лікуванні хвороб щитовидної залози, таких як дифузний токсичний зоб, вузловий зоб, гіперплазія щитовидної залози, аденома щитовидної залози. Нормалізує діяльність ендокринної системи, перстач білий покращує загальний гормональний фон - і як наслідок цього зміцнюється імунітет, нормалізується вага, відновлюється гострота зору і поліпшується загальне самопочуття.

Слоєвіща ламінарії містять полісахариди: високомолекулярний ламинарин, маніт, фруктозу; альгінову кислоту, йодиди, вітаміни (В1, В2, B12, А, С, D, Е, каротиноїди), солі калію, натрію, магнію, брому, кобальту; залізо, марганець, сполуки сірки і фосфору, азотовмісні речовини, білки, вуглеводи, жири. Вміст йоду не менше 0,1%. Лікувальні властивості ламінарії обумовлені в першу чергу наявністю в ній органічних сполук йоду.

Йод покращує асиміляцію білка, засвоєння фосфору, кальцію і заліза, активує ряд ферментів. Під його впливом зменшується в`язкість крові, знижується тонус судин та артеріальний тиск. Йод робить регулюючий вплив на менструальний цикл, яєчники і щитовидну залозу, зменшує патологічні прояви преклімакса (кілька років перед настанням менопаузи).

Коріння солодки містять полісахариди, вуглеводи, органічні кислоти (фумаровую, бурштинову, яблучну, винну, лимонну), смоли, трітерпеноїди, ефірні масла, фенолкарбонові кислоти, стероїди, дубильні речовини, кумарини, алкалоїди, флавоноїди (ізоліквірітін, кверцитин, ліквірітін, ліквіритозид, апігенін, кемпферол), сапоніни, вищі жирні кислоти, спирти і аліфатичні вуглеводні. Коріння солодки використовуються, як допоміжний засіб при аутоімунному тиреоїдиті, ожирінні, гіпофункції яєчників. Солодка, також активує роботу надниркових залоз, має протиалергічну дію. Компоненти солодки, беруть участь в реакціях освіти глюкуронидов в печінці, забезпечуючи детоксикацію шкідливих речовин.

Трава череди має протизапальну дію, заспокоює нервову систему. Високий вміст в рослині аскорбінової кислоти, стимулює обмінні процеси в організмі. Крім того, низка вважається одним з найефективніших протиалергічних засобів.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

- порушення функції щитовидної залози: гіпотиреоз, гіпертеріоза, ендемічний зоб, дифузний токсичний зоб, в тому числі вузлова форма.

Для:

- профілактики серцево - судинних захворювань на тлі патології щитовидної залози (атеросклероз, гіпертонічна хвороба, стенокардія).

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини.

Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 2,0 г, вуглеводи - 19,7 г, жири - 0,1 г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 83.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків ).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51945 від

20.05.2011 р №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016 р . ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації по телефону +38(097)861-08-83

Наш сайт: http://biolika.pp.ua

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3