Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Сім трав-біол (90 шт)

Сім трав-біол (90 шт)
Новий
Сім трав-біол (90 шт)

Короткий опис

«Сім трав-біол» Форма випуску: таблетки Дієтична добавка до раціону харчування «Сім трав - біол» - комплексний фітопрепарат, який є високоефективним лікувальним і профілактичним засобом, що відновлює нормальний гормональний статус у жінок за рахунок фітоестрогенів. Склад: корінь солодки, лист берези, шишки хмелю, трава материнки, трава полину, квіти ромашки квіти фіалки. Фітоестрогени - речови..
126.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 460
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 460

«Сім трав-біол»

Форма випуску: таблетки

Дієтична добавка до раціону харчування


«Сім трав - біол» - комплексний фітопрепарат, який є високоефективним лікувальним і профілактичним засобом, що відновлює нормальний гормональний статус у жінок за рахунок фітоестрогенів.

Склад: корінь солодки, лист берези, шишки хмелю, трава материнки, трава полину, квіти ромашки квіти фіалки.

Фітоестрогени - речовини рослинного походження, що мають схожість хімічної будови з натуральними естрогенами і спорідненість до естрогенових рецепторів. В даний час відомо більше 20 сполук, які в організмі людини і тварини діють подібно гормонам. Через подібність структури фітоестрогени можуть активізувати ті ж рецептори на поверхні клітин людини, що і естрогени. Крім рослинних стеринів ліпофільній природи, фітоестрогенів активністю володіють фенольні сполуки гідрофільної природи - флавони, флавонони (нарингенин), флавоноли (кемпферол), ізофлавони (генистеин, дайдзеин), куместани (куместрол), халкони (нарингенин-халкони) і ін. До групи изофлавоноидов входять близько 700 різних речовин. Флавоноїди мають антиоксидантну дію і підвищують опірність організму до негативних факторів зовнішнього середовища. Метаболічну дію флавоноїдів пов`язано зі стимуляцією синтезу білка і прискорення регенерації пошкоджених клітин, важливою є здатність флавоноїдів зменшувати крихкість капілярів, покращуючи мікроциркуляцію крові.

Діяти фітоестрогени можуть відразу в трьох напрямках:

- якщо в організмі спостерігається брак власних естрогенів , вони допомагають частково компенсувати його за рахунок активізації відповідних рецепторів;

- якщо естрогенів занадто багато (що підвищує ризик розвитку гормонозалежних пухлин), фітоестрогени будуть конкурувати за рецептори клітин, відволікати на себе увагу і знижувати надмірну вироблення власних гормонів;

- якщо ж в організмі існує надлишок чоловічих статевих гормонів (андрогенів), наприклад тестостерону, фітоестрогени проявлять себе як антіандрогени.

Застосування композиції «Сім трав» необхідно для:

- профілактики серцево-судинних захворювань: ізофлавони регулюють жировий обмін, знижуючи окислення ліпопротеїнів низької щільності та утворення атеросклеротичних бляшок, одночасно ці речовини знижують агрегацію тромбоцитів, підвищуючи плинність крові і перешкоджаючи розвитку тромбів;

- профілактики остеопорозу: фітоестрогени сприяють засвоєнню кальцію і фосфору і зменшують їх вимивання з кісток, що перешкоджає розвитку ламкості кісткової тканини;

- як ліки від депресії і препарат при менопаузі: діючи подібно природним жіночим гормонам, ізофлавони зменшують частоту і інтенсивність приливів, нормалізують тиск, що призводить до поліпшення сну і емоційного статусу жінки;

- зміцнення імунітету: фітоестрогени мають противірусну і протимікробну. дією, що сприяє захисту організму від різних інфекцій, які ослаблюють жіночий організм.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• клімактеричних проявах різної етіології, гормональної дисфункції яєчників;

• віковому зниженні ендокринної функції яєчників;

• запальних захворюваннях органів малого таза;

• хронічних полісиндромних захворюваннях сечостатевої сфери;

• неврозах, вегето-судинна дистонія;

• синдромі хронічної втоми;

• астенії, депресії, порушення сну;

• безплідді; порушення менструального циклу і мастопатіях, фіброма.

Для:

• усунення порушень, викликаних гормональним дисбалансом: припливів, підвищеної пітливості, серцебиття і запаморочення;

• профілактики інволюційного остеопорозу;

• підвищення захисної дії ендогенних естрогенів на серцево-судинну систему;

• нормалізації вагінальної мікрофлори.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини.

Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 г.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 48,0 г, вуглеводи - 12,8 г, жири - 5,9 г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 133.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51 945 від 20.05..2011г., №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації по телефону +38(097)861-08-83

www.biolika.pp.ua

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3