Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Печінковий сироп (250 мл)

Печінковий сироп (250 мл)
Новий
Печінковий сироп (250 мл)

Короткий опис

Ємність - 250 мл. Склад: квіти безсмертника, трава деревію, лист м`яти перцевої, плоди коріандру, корінь кульбаби, корінь стальника, лимонна кислота, цукор. Фітотерапевтичні властивості і дія: Біологічно активні речовини, що містяться в лікарських рослинах, завдяки сучасним технологіям витягуються в незміненому вигляді в збалансованому природою поєднанні з вітамінними комплексами і мінералами, дія..
198.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 333-5
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 333-5

Ємність - 250 мл.

Склад: квіти безсмертника, трава деревію, лист м`яти перцевої, плоди коріандру, корінь кульбаби, корінь стальника, лимонна кислота, цукор.

Фітотерапевтичні властивості і дія:

Біологічно активні речовини, що містяться в лікарських рослинах, завдяки сучасним технологіям витягуються в незміненому вигляді в збалансованому природою поєднанні з вітамінними комплексами і мінералами, дія яких гармонійно доповнює один одного.
Цілющим рослинних екстрактів, технологія виробництва яких виключає використання синтетичних консервантів, додані смакові якості сиропу, що робить употре Блена цього продукту максимально приємним як для дорослих, так і для дітей.
Для виробництва сиропів використовується джерельна вода, яка піддається високотехнологічному мембранному очищенню. Комплексний вплив біологічно активних речовин лікарських рослин гармонійно доповнюють фармакологічні властивості складової сиропу - лимонної кислоти, яка є джерелом цінних лужних компонентів, що сприяють виведенню шлаків з організму, зменшенню набряків, підтримці кислотно-лужної рівноваги.
Високоактивний комплексний рослинний продукт, який містить в своєму складі багатий набір природних компонентів, які забезпечують протизапальну, жовчогінну, антиоксидантну, гепатозащитное дію. Покращує функціональний стан печінки і прискорює процес відновлення печінкових клітин - гепатоцитів, покращує процес травлення і засвоєння їжі, захищає печінку від руйнівної дії алкоголю, ураження лікарськими препаратами, хімічними речовинами. Запобігає утворенню каменів у жовчних протоках і знижує ризик розвитку жовчнокам`яної хвороби, нормалізує стан крові, прискорює відновлення організму після важких хвороб, перенесених операцій, опіків, променевої і хіміотерапії.
Лимонна кислота стимулює секрецію підшлункової залози і шлунка, покращує процес травлення, підсилює моторику кишечника, що полегшує проходження по ньому їжі, зменшує всмоктування холестерину, глюкози, токсичних речовин, що утворюються в товстому кишечнику внаслідок діяльності гнильної флори, знижує ризик синтезу канцерогенних нітрозамінів, що викликають онкологічні захворювання.

Показання до застосування:

Рекомендується застосовувати як профілактичний і додаткове до лікування засіб при:

- гострих і хронічних гепатитах, в тому числі вірусного, токсичного (алкогольного) походження;

- жировий гепатоз;

- початкових стадіях цирозу печінки;

- порушеннях травлення;

- хронічних захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту;

- отруєннях;

- шкірних захворюваннях;

- як загальнозміцнюючий засіб для очищення організму від шлаків, токсинів.

Протипоказання: І ндівідуальний непереносимість до компонентів сиропу.

Обмеження до застосування: Не встановлені.

Спосіб застосування:

Дорослим - по 1-2 ч.л. 3 рази на день

Дітям - по 1 ч.л. 3 рази на день з чаєм або водою.

Курс прийому: 1 місяць 2 -3 рази на рік.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3