Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Грація-біол (120 шт)

Грація-біол (120 шт)
Грація-біол (120 шт)

Короткий опис

«Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, що сприяє детоксикації організму, стимулює обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м`яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну дію. Склад: куркума, слані ламінарії, листя касії, ягоди годжі, насіння фенхелю, плоди шипшини, корінь кульбаби, кукурудзяні рил..
198.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 455-2
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 455-2

«Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, що сприяє детоксикації організму, стимулює обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м`яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну дію.

Склад: куркума, слані ламінарії, листя касії, ягоди годжі, насіння фенхелю, плоди шипшини, корінь кульбаби, кукурудзяні рильця, насіння кропу.

вважається, що для того, щоб схуднути, необхідно регулярно займатися спортом і мало є. Але іноді навіть це не приносить бажаного результату. Часом буває - стільки нескінченних і болісних дієт залишилося позаду, а стрілка вагів вперто тримається на одному рівні! Чому? Основними причинами набору ваги, як правило, є безконтрольний голод і уповільнений метаболізм.

«Грація-біол» вирішує обидві ці проблеми досить успішно. Повністю натуральний фітопрепарат, складається з цінних рослинних компонентів. Ефективна формула в короткий термін покаже воістину дивовижний результат зниження ваги. Компоненти провокують активізацію необхідних для втрати зайвої ваги процесів в організмі, що сприяє:

• Прискореному спалюванню жирів (куркума, ягоди годжі, кульбаба).
• Виведенню зайвої рідини (фенхель, шипшина, кріп ).
• Активації обміну речовин (ламінарія, шипшина, куркума).
• Зниженню апетиту (ламінарія, ягоди годжі, кукурудзяні рильця).
• Має м`яку послаблюючу і очищаючу дію на організм (фенхель , каси, ламінарія, кульбаба, кріп).

Ожиріння - не особливість конституції організму. Воно не повинно сприйматися тільки як результат поганих звичок або, навпаки, як загальна ознака здоров`я і благополуччя. А зниження ваги слід сприймати в першу чергу як прагнення до здорового життя. Медичний аспект ожиріння можна охарактеризувати образним виразом професора В. М. Дильман:

«Ожиріння: хвороба хвороб». Ожиріння часто не надають належного значення і ігнорують його як захворювання. Тому багато лікарів і тим більше пацієнти недооцінюють зниження ваги для оздоровчого ефекту. Ожиріння не тільки дискомфорт, але і реальна небезпека для організму. Зайва маса жиру здавлює прилеглі тканини, порушує венозну і лімфатичну циркуляцію, обмежує рухливість діафрагми, зменшуючи життєву ємність легенів, ускладнюючи приплив крові до органів, в т.ч. до серця. Крім того, через порушення обмінних процесів зростає ризик жовчнокам`яної і сечокам`яної хвороби, цукрового діабету, подагри. Відзначається нестійкість настрою, млявість, підвищення артеріального тиску, розвиток атеросклерозу, імпотенції. У той же час доведено значення ожиріння в розвитку таких захворювань як: ішемічна хвороба серця, порушення мозкового кровообігу, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, ревматичні хвороби, хвороби печінки, безпліддя, відносний імунодефіцит, порушення обмінних процесів.

Одним з основних показників, за яким судять про надмірну або недостатню масу тіла, є показник індексу маси тіла (ІМТ). ІМТ визначається як відношення ваги (в кг) до квадрату зросту (м2). В середньому нормальні показники ІМТ знаходяться в межах 19-25. При перевищенні цього показника більше 25 говорять про надмірній масі тіла, а при перевищенні більш 30 - про ожиріння і гострої необхідності починати зниження ваги. Але наукові дані свідчать, що ризик захворювань у всіх популяціях прогресивно зростає, якщо ІМТ перевищує 21, тобто тоді, коли ще не доводиться говорити про наявність надлишкової маси тіла. Ризик розвитку захворювань залежить і від особливостей розподілу жирової клітковини більше, ніж від ступеня ожиріння. Більше клінічне значення надають абдоминальному або вісцеральному, верхньому ожиріння, коли жир відкладається переважно в області живота. При цьому типі ожиріння у чоловіків і жінок значно частіше є ризик виникнення ускладнень у вигляді ІХС, АГ і т.д., ніж при геноідальном, або нижньому типі ожиріння (відкладення жиру на сідницях і стегнах). Абдомінальний тип ожиріння діагностується при коефіцієнті співвідношення тулуб/стегна (Т/Б): у жінок більше 0,80-0,82, у чоловіків - більше 0,9-1,0. Зниження ваги в таких випадках має здійснюватися під контролем фахівця, який врахує ці особливості.

Причини, які спонукають до ожиріння: схильність, тобто генетичні фактори; ендокринні хвороби (гіпотиреоз, гіпогонадизм, инсулинома); психологічні розлади, що супроводжуються переїданням; прийом психотропних препаратів; хвороби шлунково-кишкового тракту; стреси, часті недосипання; недостатня фізична активність.

«Грація-біол» передбачає зниження ваги за рахунок збалансованого складу рослин, фармакологічна активність яких надасть організму всі можливості перейти в режим спалювання жирів і подолати метаболічну резистентність до зниження ваги, приборкати апетит, зберегти здоров`я і пружність шкіри при бажаному вазі. Унікальна рецептура препарату розроблена з рослин, з підтвердженими сучасною наукою даними з проблеми зайвої ваги, грамотно запускає механізм відновлення балансу гормонів, оптимізує нормалізацію обмінних процесів і темп зниження ваги, контролює розлади харчової поведінки, попереджає коливання ваги, знижуючи ризик розвитку депресії, серцево-судинних захворювань, цукрового діабету.

Куркума - ефективна спеція для схуднення, прискорює обмінні процеси, забезпечує почуття ситості, знижує рівень холестерину і глюкози в крові, стабілізує синтез інсуліну, бере участь у розщепленні жирових клітин, перешкоджає відкладенню зайвого жиру.

Ламинария сприяє активній детоксикації організму - дія обумовлено полісахариди, вітаміни і органічно пов`язаними сполуками йоду. Сприяє асиміляції білка, засвоєння фосфору, кальцію, заліза, активує роль ферментів, які блокують перетворення вуглеводів в жири, має послаблюючу дію, зменшуючи всмоктування жирів з кишечника, активізує функцію щитовидної залози і обмінні процеси, відмінно знижує відчуття голоду.

Трава кассии активізує моторну функцію кишечника, має послаблюючу дію, протидіє всмоктуванню жирів, що провокує вивільнення надлишків їжі, а також шлакових відкладень.
< br/> Ягоди Годжі - це унікальний революційний продукт в світі дієтології, з низьким глікемічним індексом, якому в східній медицині протягом багатьох століть приділяли особливу місце в раціоні харчування . Здатний стабілізувати рівень цукру в крові, уникнути проблеми з підвищеним апетитом. Національний інститут здоров`я США схвалив вживання ягід годжі як компонент низькокалорійної дієти для зниження ваги. Вживання в їжу плодів годжі сприяє виробленню природного гормону росту, який використовується організмом для спалювання жиру і зміцнення кістково-зв`язкового апарату.

Ягоди Годжі - природний антиоксидант, який запобігає утворенню шкідливих вільних радикалів і полегшує стрес, який відчувають організмом при схудненні. Ягоди Годжі: сприяють зниженню ваги; знижують апетит; прискорюють обмін речовин; позбавляють від безсоння; нормалізують рівень цукру в крові; підвищують імунітет; сприяють прискоренню поділу клітин найважливіших органів, надаючи помітний омолоджуючий ефект.

У складі ягід годжі був знайдений елемент бетасітостерол, який істотно знижує рівень холестерину в крові. Антиоксиданти, присутні в ягодах, попереджають процес окислення холестеролу і перешкоджають утворенню бляшок холестеринів. Крім того, ягоди годжі налагоджують роботу травного тракту: запускають процес правильного травлення. Ягоди годжі в Європі представив вперше відомий французький дієтолог П`єр Дюка, як засіб, що омолоджує дії, що підтримує життєвий тонус.

Фенхель і шипшина діють спільно, щоб допомогти вивести надлишок води не викликаючи зневоднення організму. Фенхель має м`який діуретичною дією, що призводить до поступового виведення води з організму і, як наслідок, зниження ваги. Також фенхель має й інші вельми приємними «бонусами», які допомагають знижувати масу тіла. Найважливішим з них є здатність стимулювати метаболізм, підвищуючи швидкість обмінних процесів в організмі. Це особливо важливо для тих, хто прагне знизити вагу після 35 років: в цей період відбувається об`єктивне зниження інтенсивності метаболізму, що призводить до набору ваги. Фенхель надає заспокійливу дію на нервову систему, завдяки чому знижується «нервовий апетит», тобто бажання заїдати їжею стресові ситуації. Плоди шипшини дозволяють не тільки позбутися від надлишку рідини в організмі, але і вивести шлаки, а також наситити організм вітамінами. Мають виражену антиоксидантну дію.

Кульбаба стимулює вироблення і виведення жовчі і в першу чергу, нормалізує роботу печінки і жовчного міхура, що забезпечує виведення шлаків і токсинів з організму, і обумовлюють м`який проносний ефект. Також кульбаба знижує рівень холестерину в крові.

Кукурудзяні рильця - перевірений засіб, що знижує апетит, має жовчогінну, сечогінну дію, впливає на всмоктування харчових речовин в кишечнику, обмін речовин, підсилює розпад і утилізацію жирової тканини, знижуючи її набряклість.

Насіння кропу - виявляють жовчогінну дію, тобто сприяє нормалізації жирового обміну в печінці, припиняють здуття, лікують метеоризм, виводять зайву рідину з організму.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• ожирінні ;
• метаболічному синдромі;
• порушеннях ліпідного обміну;
• целюліті.

У комплексній терапії цукрового діабету.

Для осіб контролюючих свою вагу.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів. Без ГМО.

Перед прийомом продукту проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не виявлені.

Форма випуску: 120 або 60 таблеток по 0.5 м

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки-1г; вуглеводи 9,7г; жири - 0г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 45

Термін придатності продукту: 24 місяці

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3