Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Екстракт ГІНКГО-білоба (30 мл)

Екстракт ГІНКГО-білоба (30 мл)
Екстракт ГІНКГО-білоба (30 мл)

Короткий опис

«гінгко Білоба» Gīnkgo biloba Форма випуску: екстракт рідкий. Продукт харчової функціональний. Екстракт гінкго білоба має властивість збільшувати приплив крові в області, які відчувають у тій чи іншій мірі недолік в ній, включаючи мозок, нижні кінцівки, все артерії, вени і навіть найдрібніші капіляри. Це для нас особливо важливо, тому що практично будь-яка клітина організму перестає нормально працюват..
238.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 343-3
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 343-3

«гінгко Білоба»

Gīnkgo biloba

Форма випуску: екстракт рідкий.

Продукт харчової функціональний.


Екстракт гінкго білоба має властивість збільшувати приплив крові в області, які відчувають у тій чи іншій мірі недолік в ній, включаючи мозок, нижні кінцівки, все артерії, вени і навіть найдрібніші капіляри. Це для нас особливо важливо, тому що практично будь-яка клітина організму перестає нормально працювати, якщо кровопостачання недостатньо.

Склад: екстракт рослинний рідкий листя гінгко-білоба на водно-пропіленгліколевої основі.

Активними компонентами Гінкго, що надають виражений ефект при порушеннях мозкового кровообігу, вважаються кверцетин, ізорамнетін і лютеонін, а також унікальні, які не зустрічаються більше в живій природі, гінкголіди (здатні підвищувати еластичність стінок кровоносних судин), біофлавоноідів і проантоціанідіни, які надають комплексну дію на кровоносну систему, серце, мозок, печінка, очі і на всі інші органи.

Екстракт листя гінкго білоба:

- стимулює кровообіг, як в здорових, так і в ішемізованих тканинах серця і мозку;

- покращує енергетичний метаболізм в ішемізіро ванних клітинах, виконує функцію захисту серця і мозку;

- протидіє фактору агрегації тромбоцитів, запобігаючи закупорку судин;

- покращує метаболізм клітин мозку, діяльність нервової системи, функцію пам`яті;

- покращує кровообіг, регулює тиск у судинах;

- запобігає можливим пошкодженням клітин головного мозку при станах ішемії і набряку мозку;

- покращує метаболізм головного мозку і функцію центральних нервових рецепторів, а також відновленню пам`яті;

- покращує діяльність серцево-судинної системи.

При серцево-судинних захворюваннях екстракт впливає на капіляри і венули (дрібні кровоносні судини, що забезпечують відтік збідненої киснем крові з капілярів в вени ): судини стають еластичними, знімаються спазми, набряки, в результаті чого поліпшується загальний кровообіг, в тому числі мозковий, сердечне, судин ніг.

Провідні сучасні експерти з лікарських рослин називають його «деревом м олодості », яке, уповільнює процеси старіння. Вчені встановили: гінкго білоба покращує пам`ять і ясність думок, допомагає продовжити «молодість мозку», запобігає руйнуванню психічних можливостей при хворобі Альцгеймера на ранніх стадіях захворювання.

Екстракт гінкго білоба ефективний при дистонічних церебральних венозних порушеннях, коли при недостатньому венозному відтоку, в тому числі і в головному мозку, з`являються головні болі вранці, а також відчуття тяжкості і тиску в голові.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

- серцево-судинних захворюваннях;

- церебрально-судинної недостатності;

- розсіяному склерозі;

- початковій стадії хвороби Альцгеймера, Паркінсона;

- вікових порушеннях розумових здібностей;

- поганому кровопостачанні;

- облітеруючому ендартеріїті;

- варикозному розширенні вен;

- тромбофлебіті;

- хронічному бронхіті, астмі;

- ліквідує ації наслідків інсульту;

- судинних захворюваннях вуха, зниження слуху;

- запамороченні;

- мігрені;

- геморої;

- імпотенції;

- діабеті;

- зябкости пальців рук і ніг.

Дозування і спосіб застосування:

Внутрішнє застосування:

дорослим по 5 крапель, розведені в 50-200 мл води, 3 рази на день за 30 хв до прийому їжі. Курс прийому 8-10 тижнів, при необхідності курс повторити через 2- 3 тижні. Для досягнення швидкого ефекту - 5 крапель екстракту під язик.

Перед вживанням збовтати!

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Не рекомендується застосовувати людям з гострим запаленням нирок. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів. Не містить консервантів, барвників, цукру і спирту.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

форма випуску: екстракт 30 мл.

Термін придатності продукту: 18 місяці від дати виготовлення.

Затверджено МОЗ України. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 01.04.2014 р № 05.03.02-04//21945.ТУ У 10.8-32133306-003 діє до: 2013

Консультації по телефону: +38(097)861-08-83

www.biolika.pp.ua

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3