Замовити дзвінок

Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Зубний комплекс "БІОЛІНКА" (150 гр)

Зубний комплекс "БІОЛІНКА" (150 гр)
Новий
Зубний комплекс "БІОЛІНКА" (150 гр)

Короткий опис

Зубний комплекс «БІОЛІНКА» calendula, tritaque, myrrha, sapiens, rhatany Форма випуску: паста 150 гр. - Зміцнює зубну емаль, бореться з утворенням каріеса.Растітельние компоненти, що входять до складу комплексу, забезпечують відновлення і зміцнення емалі зубів. Поєднання багатого набору природних органічних і неорганічних мінералів, необхідних для побудови міцної мінеральної основи зубів і дентину, ..
102.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 742
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 742

Зубний комплекс «БІОЛІНКА»

calendula, tritaque, myrrha, sapiens, rhatany

Форма випуску: паста 150 гр.


- Зміцнює зубну емаль, бореться з утворенням каріеса.Растітельние компоненти, що входять до складу комплексу, забезпечують відновлення і зміцнення емалі зубів. Поєднання багатого набору природних органічних і неорганічних мінералів, необхідних для побудови міцної мінеральної основи зубів і дентину, забезпечує комплексу високу ефективність щодо профілактики карієсу.

- Глибоко очищає, що не пошкоджуючи зубну емаль. Повертає зубам природну білизну. Бікарбонат натрію - абразивну речовину, яке виявляє легку відбілюючий вплив. Воно нейтралізує кислу слину, підтримуючи, таким чином, в порожнині рота лужне середовище, причому навіть через кілька годин після чистки зубів. Лужне середовище перешкоджає утворенню зубного нальоту. Бікарбонат натрію - це натуральний відбілювач зубів, тому він ефективний в усуненні плям.

- Уповільнює і запобігає утворенню зубного нальоту і, як наслідок, зменшує утворення зубного камня.Комплекс володіє потужним антибактеріальну дію, обумовленим високим вмістом натуральних рослинних компонентів з сильними антисептичними властивостями. Ці компоненти вибірково діють на мікрофлору ротової порожнини, пригнічуючи розвиток патогенних мікроорганізмів і зберігаючи корисну мікрофлору.

- Ефективно зміцнює ясна і надовго освіжає подих. До складу комплексу входять лікарські трави з найбільш сильним протизапальним, ранозагоювальну, капилляроукрепляющим, в`язким і ущільнюючим ясна дією. Кожен симптом купірується відразу 3-4 травами, спільна дія яких підсилює лікувальний ефект. Регулярне застосування комплексу сприяє зняттю симптомів запалення, зменшення пухкості і кровоточивості ясен, швидкому загоєнню ран і ерозій.

Комплекс мають виражену знеболюючу дію при подразненні, запаленні та пошкодженні м`яких тканин .

Натуральні діючі компоненти зубного комплексу «БІОЛІНКА».

Екстракт календули- має антисептичну, протизапальну, бактерицидну, ранозагоювальну дію.
Екстракт ромашки аптечной- має протизапальну, кровоспинну, антисептичну, слабку в`яжучий, болезаспокійливу дію.

Екстракт мірри (смола) - має антисептичну, загоює, очищує, протизапальну, антибактеріальну, регенеруючу, в`язким, дезінфікуючу дію .. Добре виліковує виразки в роті і використовується при захворюваннях ясен, надаючи виражений ефект, що загоює. Імунний стимулятор і стимулятор кровообігу.

Екстракт шалфея- потужний засіб боротьби з інфекціями порожнини рота. Він діє в чотирьох напрямках:

- вбиває хвороботворні бактерії за рахунок потужного фітонциди (рослинний антибіотик) Сальвінія;
- дезодорує, надає свіжість подиху;
- створює на слизовій рота невидиму тонку плівку, яка перешкоджає контакту з мікробами;
- має знеболюючу дію за рахунок в`яжучих речовин в його складі.

екстракт кореня ратанії - багатий дубильними речовинами: зміцнює слизову оболонку рота, запобігає кровоточивість ясен.

Консультації по телефону: +38(097)861-08-83

наш сайт: http://biolika.pp.ua

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3