Меню
Ваша корзина

ЗНИЖКА 20% на всі товари Перейти до покупок

Зубний комплекс "БІОЛІНКА" (150 гр)

Зубний комплекс "БІОЛІНКА" (150 гр)
Новий
Зубний комплекс "БІОЛІНКА" (150 гр)

Короткий опис

Зубний комплекс «БІОЛІНКА» calendula, tritaque, myrrha, sapiens, rhatany Форма випуску: паста 150 гр. - Зміцнює зубну емаль, бореться з утворенням каріеса.Растітельние компоненти, що входять до складу комплексу, забезпечують відновлення і зміцнення емалі зубів. Поєднання багатого набору природних органічних і неорганічних мінералів, необхідних для побудови міцної мінеральної основи зубів і дентину, ..
71.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 742
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 742

Зубний комплекс «БІОЛІНКА»

calendula, tritaque, myrrha, sapiens, rhatany

Форма випуску: паста 150 гр.


- Зміцнює зубну емаль, бореться з утворенням каріеса.Растітельние компоненти, що входять до складу комплексу, забезпечують відновлення і зміцнення емалі зубів. Поєднання багатого набору природних органічних і неорганічних мінералів, необхідних для побудови міцної мінеральної основи зубів і дентину, забезпечує комплексу високу ефективність щодо профілактики карієсу.

- Глибоко очищає, що не пошкоджуючи зубну емаль. Повертає зубам природну білизну. Бікарбонат натрію - абразивну речовину, яке виявляє легку відбілюючий вплив. Воно нейтралізує кислу слину, підтримуючи, таким чином, в порожнині рота лужне середовище, причому навіть через кілька годин після чистки зубів. Лужне середовище перешкоджає утворенню зубного нальоту. Бікарбонат натрію - це натуральний відбілювач зубів, тому він ефективний в усуненні плям.

- Уповільнює і запобігає утворенню зубного нальоту і, як наслідок, зменшує утворення зубного камня.Комплекс володіє потужним антибактеріальну дію, обумовленим високим вмістом натуральних рослинних компонентів з сильними антисептичними властивостями. Ці компоненти вибірково діють на мікрофлору ротової порожнини, пригнічуючи розвиток патогенних мікроорганізмів і зберігаючи корисну мікрофлору.

- Ефективно зміцнює ясна і надовго освіжає подих. До складу комплексу входять лікарські трави з найбільш сильним протизапальним, ранозагоювальну, капилляроукрепляющим, в`язким і ущільнюючим ясна дією. Кожен симптом купірується відразу 3-4 травами, спільна дія яких підсилює лікувальний ефект. Регулярне застосування комплексу сприяє зняттю симптомів запалення, зменшення пухкості і кровоточивості ясен, швидкому загоєнню ран і ерозій.

Комплекс мають виражену знеболюючу дію при подразненні, запаленні та пошкодженні м`яких тканин .

Натуральні діючі компоненти зубного комплексу «БІОЛІНКА».

Екстракт календули- має антисептичну, протизапальну, бактерицидну, ранозагоювальну дію.
Екстракт ромашки аптечной- має протизапальну, кровоспинну, антисептичну, слабку в`яжучий, болезаспокійливу дію.

Екстракт мірри (смола) - має антисептичну, загоює, очищує, протизапальну, антибактеріальну, регенеруючу, в`язким, дезінфікуючу дію .. Добре виліковує виразки в роті і використовується при захворюваннях ясен, надаючи виражений ефект, що загоює. Імунний стимулятор і стимулятор кровообігу.

Екстракт шалфея- потужний засіб боротьби з інфекціями порожнини рота. Він діє в чотирьох напрямках:

- вбиває хвороботворні бактерії за рахунок потужного фітонциди (рослинний антибіотик) Сальвінія;
- дезодорує, надає свіжість подиху;
- створює на слизовій рота невидиму тонку плівку, яка перешкоджає контакту з мікробами;
- має знеболюючу дію за рахунок в`яжучих речовин в його складі.

екстракт кореня ратанії - багатий дубильними речовинами: зміцнює слизову оболонку рота, запобігає кровоточивість ясен.

Консультації по телефону: +38(097)861-08-83

наш сайт: http://biolika.pp.ua

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.