Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Крем-бальзам Живичний (10 мл)

Крем-бальзам Живичний (10 мл)
Крем-бальзам Живичний (10 мл)

Короткий опис

Упаковка - 10 г Ефективний препарат рослинного походження на основі ефірних масел і живиці хвойних дерев, що володіє різноспрямованим дією. Смола-живиця сосни і кедра сибірського володіють бактерицидно-бальзамними, анестезуючими і протизапальними властивостями, пригнічують розвиток патогенної мікрофлори. У комплексі з лляною олією і маслом кедрового горіха використовуються для лікування виразок, порізів,..
28.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 100-56
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 100-56

Упаковка - 10 г

Ефективний препарат рослинного походження на основі ефірних масел і живиці хвойних дерев, що володіє різноспрямованим дією. Смола-живиця сосни і кедра сибірського володіють бактерицидно-бальзамними, анестезуючими і
протизапальними властивостями, пригнічують розвиток патогенної мікрофлори. У комплексі з лляною олією і маслом кедрового горіха використовуються для лікування виразок, порізів, ран, опорно-рухового апарату. Ефірні масла ялівцю і їли надають противірусний ефект, протизапальну, дезинфікуючу дію, містять природні біогенні стимулятори. Бальзам містить природний комплекс вітамінів і мікроелементів, стимулює біохімічні процеси кислотно-лужного балансу, кровотворення, костеобразования.

Спосіб застосування: прикладати компрес до уражених ділянок шкіри 2 рази на добу. При простудних захворюваннях виробляти щоденне розтирання спини і грудей, втирати в область гайморових пазух і трійчастого нерва.

Застосовувати при лікувальному масажі для оздоровлення зв`язок і суглобів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3