Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Крем-бальзам Дегтярний (жень-шень) (10 мл)

Крем-бальзам Дегтярний (жень-шень) (10 мл)
Крем-бальзам Дегтярний (жень-шень) (10 мл)

Короткий опис

Крем-бальзам Дегтярний (жень-шень) Форма випуску: крем по 10 мл в упаковці Застосовується при корості, золотусі і бешихової запаленнях шкіри. Старовинний рецепт на основі натуральних рослинних компонентів і екстракту кореня женьшеня.Разнонаправленное дію кореня женьшеню обумовлено багатим складом, завдяки якому препарати з нього позитивно впливають на склад крові, покращують тканинне дихання, прискорюють процеси з..
28.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 100-62
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 100-62

Крем-бальзам Дегтярний (жень-шень)

Форма випуску: крем по 10 мл в упаковці

Застосовується при корості, золотусі і бешихової запаленнях шкіри. Старовинний рецепт на основі натуральних рослинних компонентів і екстракту кореня женьшеня.Разнонаправленное дію кореня женьшеню обумовлено багатим складом, завдяки якому препарати з нього позитивно впливають на склад крові, покращують тканинне дихання, прискорюють процеси загоєння, пригнічують життєдіяльність патогенних мікроорганізмів, поліпшують загальний стан організму. Екстракт ожини здавна застосовують при шкірних захворюваннях, екстракт пелюсток троянди відрізняється протизапальну і бактерицидну-бальзамічним дією при абсцес і навіть гангрени. У комплексі з ефірною олією лаванди і екстрактом календули використовується для лікування виразок, лишаїв, корости та інших уражень шкіри. Екстракти оману і конюшини мають протизапальну, дезінфікуючу дію, містять природні біогенні стимулятори. Березовий дьоготь підсилює шкірний обмін і кровообращеніе.Способ застосування: прикладати компрес з бальзамом до уражених ділянок шкіри 2 рази на добу. Склад: екстракт кореня женьшеню, екстракт пелюсток троянди; дьоготь березовий; масло ефірне лаванди; екстракти листя ожини, оману, календули, трави конюшини; вазелін.

Консультації по телефону: +38(097)861-08-83

Наш сайт: http://biolika.pp.ua

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3