Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Крем-бальзам Прополіс (10 мл)

Крем-бальзам Прополіс (10 мл)
Крем-бальзам Прополіс (10 мл)

Короткий опис

КРЕМ-БАЛЬЗАМ «ПРОПОЛИС» Форма випуску: крем по 10 мл в упаковці Полегшити ускладнення при простудних захворюваннях і уникнути гаймориту , впоратися з обмороженням, ранками і порізами допоможе ефективний засіб, розроблене на основі продуктів бджільництва. Прополіс і бджолиний мед володіють сильним антисептичним, противірусну, протизапальну дію, масла вершкове, оливкове і обліпихи дають потужний регенеруючий ефект, ..
40.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 100-65
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 100-65

КРЕМ-БАЛЬЗАМ «ПРОПОЛИС»

Форма випуску: крем по 10 мл в упаковці

Полегшити ускладнення при простудних захворюваннях і уникнути гаймориту , впоратися з обмороженням, ранками і порізами допоможе ефективний засіб, розроблене на основі продуктів бджільництва. Прополіс і бджолиний мед володіють сильним антисептичним, противірусну, протизапальну дію, масла вершкове, оливкове і обліпихи дають потужний регенеруючий ефект, ефірну олію чайного дерева є найбільш сильним противірусним засобом рослинного походження, бореться із запаленням і інфекцією, стимулює відтворення імунних клітин, захищаючи шкіру від бактерій і грибків. Екстракти евкаліпта і селери підсилюють протизапальні властивості бальзаму. Спосіб застосування: при опіках, обмороженнях, порізах засіб наносять на пов`язку і прикладають до ураженої поверхні 2-3 рази на добу протягом 1-2-х тижнів. При нежиті і гаймориті вводять тампон з горошиною бальзаму в кожну ніздрю на 15 - 20 хвилин і займають горизонтальне положення.

Консультації по телефону +38(097)861-08-83

Наш сайт: http://biolika.pp.ua

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3