Замовити дзвінок

icon
Меню
Ваша корзина

Ласкаво просимо в інтернет-магазин  БІОЛІКА КИЇВ  тел. +38(097) 861-08-83.

Крем-бальзам від забиттів і розтягнень (10 мл)

Крем-бальзам від забиттів і розтягнень (10 мл)
Крем-бальзам від забиттів і розтягнень (10 мл)

Короткий опис

Упаковка - 10 г Склад: вазелін, ланолін, камфора, ментол, скипидар, екстракт мулу болотного, ефірні масла: ялиці, лимона, м`яти, ла Ванди, меліси. Фітотерапевтичні властивості і дії: знеболювальну, протизапальну, гиперемиро і протинабрякову. Терапевтичний ефект крему обумовлений фармакологічними властивостями активних компонентів, що входять до складу: екстракт багна активізує кровообіг, сприяє..
28.00 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Модель: 100-14
  • Вес: 50.00
  • Артикул: 100-14

Упаковка - 10 г

Склад: вазелін, ланолін, камфора, ментол, скипидар, екстракт мулу болотного, ефірні масла: ялиці, лимона, м`яти, ла Ванди, меліси.

Фітотерапевтичні властивості і дії: знеболювальну, протизапальну, гиперемиро і протинабрякову. Терапевтичний ефект крему обумовлений фармакологічними властивостями активних компонентів, що входять до складу: екстракт багна активізує кровообіг, сприяє швидкому відновленню травмованих тканин.

Показання до застосування:

забої;

травми опорно-рухового апарату і м`яких тканин.

Спосіб застосування:

У першу добу легкими рухами нанести крем на уражену ділянку і прикласти до місця удару холод. Починаючи з другої доби, щоб гематома розсмокталася швидше , після нанесення крему можливо накласти пов`язки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Навесні 2011 року на території Харківської фармацевтичної фабрики створена лінія виробництва фітопродукції - таблеток і клітковини .
Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області), отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3